Image Alt

cechy sukienki menstruacyjnej

Na czym polega jej menstruacyjność?

Sukienka menstruacyjna i jej cechy

Na czym polega jej menstruacyjność?

Jakie cechy sukienki menstruacyjnej sprawiają, że jest to produkt dla Ciebie?

Sukienka menstruacyjna jest

chłonna

Wewnętrzna warstwa sukienki menstruacyjnej pełni funkcję chłonną. Podszewka uszyta jest z bawełny - tej samej, co warstwa zewnętrzna. Taka konstrukcja pozwoli Ci nie martwić się ewentualnymi przeciekami. Nie będzie ich widać z zewnątrz, a dzięki wszytym kieszeniom możesz dyskretnie zebrać nadmiar krwi w miarę potrzeby. Dodatkowo wykorzystany przez nas materiał bardzo łatwo się pierze i nie zostają na nim ślady krwi.

Cechy sukienki menstruacyjnej
cechy sukienki menstruacyjnej, luźna
Sukienka menstruacyjna jest

luźna

Każdy model sukienki menstruacyjnej skonstruowany jest tak, by nie uciskał. Nigdzie. Tkanina ma oblewać Twoje ciało, nie ograniczać ruchów, a jednocześnie zasłaniać to, co chcesz zasłonić. Niezależnie od długości rozporka, głębokości dekoltu itp. jej projekt ma za zadanie opierać się na Twoich ramionach nie powodując dyskomfortu w żadnej pozycji i ułożeniu ciała.

Sukienka menstruacyjna jest

naturalna

Po długich zmaganiach (o których przeczytasz w zakładce filozofia) z wyborem materiału, stworzyliśmy sukienkę menstruacyjną z enzymowanej bawełny. Dzięki temu, zakładając ją, masz poczucie obcowania z wytworem natury. Gwarantuje to też naturalny obieg powietrza wokół Twojego ciała.

Cechy sukienki menstruacyjnej, dyskretna
Sukienka menstruacyjna jest

dyskretna

Ciemne tonacje, których używamy mają dwa zadania. Po pierwsze ograniczyć widoczność ewentualnych przecieków. Po drugie elegancka dyskrecja ma pozwolić Ci nie wyróżniać się z tłumu w trakcie miesiączki (jeśli tego chcesz oczywiście). Tworząc sukienkę menstruacyjną wiedzieliśmy, że nie chcemy aby była jaskrawym sygnałem dla otoczenia, że oto dziś menstruujesz.

Sukienka menstruacyjna jest

praktyczna

Dzięki wspaniałej pracy naszej konstruktorki odzieży, wzory sukienek menstruacyjnych są dwustronne. Możesz ją nosić z dekoltem z przodu lub z tyłu. De facto kupując jedną sukienkę, masz w szafie dwie kreacje. Niezależnie, w którą stronę ją założysz, zabezpiecza Cię druga warstwa podszewki. Dodatkowo - spełniamy marzenia wieku kobiet - sukienka menstruacyjna ma głębokie kieszenie! Koniec z pseudokieszonkami wielkości 5groszówek!

Podmiotem odpowiedzialnym za markę Sukienka Menstruacyjna© jest:

LunarYa Spółka z o.o.

00-020 Warszawa

Chmielna 2/31.